Trwa ładowanie...
d39rqyc

Policja szuka zaginionej 16-latki. Widziałeś ją?

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 16-latki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja szuka zaginionej 16-latki. Widziałeś ją?
d39rqyc

Policjanci z Ochotyy poszukują zaginionej 16-letniej Kingi Czerwiec. Nastolatka w dniu 03 sierpnia około godz. 18:05 na Dworcu Zachodnim wsiadła do busa jadącego w kierunku Kozienic. Jednak na wyznaczone miejsce nie dotarła. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Rejonową Policji Warszawa III, ul. Opaczewska 8, telefon 22-603-93-50 lub z najbliższą jednostką Policji i pod bezpłatnymi nr tel. 997 i 112.

Nastolatka ma około 168 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy długie proste, koloru ciemny blond, oczy brązowe, na czole po lewej stronie dwie blizny. W chwili zaginięcia była ubrana w krótkie spodenki koloru czarnego, bluzkę z krótkim rękawem, z przodu w kolorze szarym, a tył w kolorze pomarańczowym.

Kinga Czerwiec w dniu 3 sierpnia, około godz. 18:05 wsiadła do busa relacji Warszawa Zachodnia - Kozienice, jednak na wyznaczone miejsce nie dotarła. Dziewczyna do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

d39rqyc

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu 16-latki prezentowanej na zdjęciu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Rejonową Policji Warszawa III, ul. Opaczewska 8, telefon 22-603-93-50 lub pod bezpłatne nr tel. 997 i 112.

Przeczytaj też: Była urzędniczka Ministerstwa Sprawiedliwości składała nieprawdziwe oświadczenia majątkowe

d39rqyc

Podziel się opinią

Share
d39rqyc
d39rqyc