Trwa ładowanie...

Policja szuka zboczeńca. Obnażał się przed 9-latką

To kolejny przypadek ekshibicjonizmu na Pradze Północ w ostatnich tygodniach, którego ofiarami są dzieci. Policja nadal ustala tożsamość zwyrodnialca. Za taki czyn grozi mu do trzech lat więzienia.
Share
Starszy mężczyzna miał nękać dziewczynkę w okolicach jej domu na Targówku.
Starszy mężczyzna miał nękać dziewczynkę w okolicach jej domu na Targówku.Źródło: East News, Fot: imageBROKER
d1c7s2j

Zaniepokojeni mieszkańcy dzielnicy żyją w coraz większym strachu. Od pewnego czasu po Targówku krąży niezidentyfikowany starszy mężczyzna, który obnaża się przed małoletnimi. Jedną z jego ofiar stała się 9-letnia dziewczynka, która o tym przykrym zdarzeniu poinformowała ojca. Ten z kolei niezwłocznie zgłosił sprawę na prokuraturę.

Jak dowiedział się portal WawaLove, na razie nie ma zatrzymań. Wiadomo jedynie, że dochodzenie jest prowadzone oparciu o artykuł 200 paragraf 4. Jak wyjaśnia Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, chodzi o pokazywanie dziecku poniżej 15 roku życia wykonania innej czynności seksualnej. Śledztwo z pewnością przyspieszą zeznania świadków. Są już wytypowane pewne osoby, które mogą wiedzieć nieco więcej o tym zdarzeniu.

Dziewczynka nie została dotąd przesłuchana. Zasłaniając się dobrem postępowania, rzecznik nie chciał zdradzić więcej szczegółów. Policja ma nadzieję, że w namierzeniu pedofila pomoże analiza podobnych incydentów z okolicy . Nie jest natomiast do końca pewne, czy chodzi tylko o jednego sprawcę, czy o kilku. We wszystkich przypadkach dochodziło do zaczepiania dziewczynek i obnażania się przez starszego mężczyznę.

d1c7s2j

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

PRZECZYTAJ: "Policja przeszukuje mój plecak i kurtkę, bo jechałem na rowerze". Vloger publikuje wideo

ZOBACZ WIDEO: Gimnazjaliści w centrum Warszawy znęcali się nad gołębiem

d1c7s2j

Podziel się opinią

Share
d1c7s2j
d1c7s2j