Trwa ładowanie...

Policja złapała kolejnego dilera!

Miał zaledwie 23 lata. Handlował haszyszem, amfetamina, marihuaną i mefedronem

Share
Policja złapała kolejnego dilera!
d3eei87

Zupełnie inaczej podchodzimy do informacji o nastolatku, przy którym znaleziono pół grama marihuany , inaczej zaś do informacji o zatrzymaniu handlarza, który miał nie tylko marihuanę, ale handlował też amfetaminą czy mefedronem.

Kryminalni bielańskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej kilka dni temu postanowili sprawdzić informację dotyczącą handlu narkotykami. Funkcjonariusze udali się pod wskazany w informacji adres i objęli obserwacją jeden z lokali.

Wiele wskazywało na to, że zamieszkały tam mężczyzna może mieć bezpośredni związek z handlem narkotykami. Weszli do mieszkania i już kilka minut później, w jego obecności, policjanci przeszukali pomieszczenia mieszkalne i użytkowe.

d3eei87

W wyniku przeprowadzonych czynności ujawnili i zabezpieczyli ponad 51 gramów suszu roślinnego, ponad 26 gramów amfetaminy, ponad 9 gramów haszyszu, 5 gramów mefedronu, wagę elektroniczną, pieniądze i biżuterię.

Zatrzymany chłopak miał zaledwie 23 lata. Sebastian D. usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w tym posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz udzielanie środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Sąd rejonowy na wniosek prokuratora rejonowego zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

d3eei87

Podziel się opinią

Share
d3eei87
d3eei87