Trwa ładowanie...
d1f42wb

Policja zlikwidowała wytwórnię narkotyków. "7 kg sypkiej amfetaminy" [WIDEO]

"Narkotyki miały zostać rozprowadzone w warszawskich klubach"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zlikwidowała wytwórnię narkotyków. "7 kg sypkiej amfetaminy" [WIDEO]
d1f42wb

Zlikwidowana wytwórnia amfetaminy, przejęte znaczne ilości środków odurzających oraz zatrzymana jedna osoba - to wynik ostatnich działań stołecznych policjantów. Dzięki funkcjonariuszom na rynek nie trafi blisko 7 kilogramów amfetaminy.

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością narkotykową zdobyli informacje, że w jednym z mieszkań na Woli może mieć miejsce produkcja amfetaminy. Wspierani przez policjantów z wydziału realizacyjnego pojawili się pod wskazanym przez wywiadowców adresem.

Na miejscu zabezpieczono 3 butelki z płynną amfetaminą , odczynniki chemiczne, wypełniacze, naczynia laboratoryjne, maseczki lakiernicze oraz nagrzewnicę. Znaleziono również prawie kilogram sypkiej amfetaminy oraz blisko 600 porcji marihuany.

d1f42wb

Przebywający w mieszkaniu 39-letni Piotr I. został zatrzymany i przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty za przerabianie znacznej ilości substancji psychotropowej. - Z zabezpieczonych przez funkcjonariuszy środków można wytworzyć około 7 kilogramów gotowej do wprowadzenia sypkiej amfetaminy. Narkotyki te miały zostać rozprowadzone w warszawskich klubach - relacjonują funkcjonariusze KSP .

39-latek odpowie również za posiadanie narkotyków. Tylko za to przestępstwo grozi 3 –letni pobyt w więzieniu.

Przeczytajcie też: Kolejna manifestacja KOD. "Obywatele dla demokracji”

d1f42wb

Podziel się opinią

Share

d1f42wb

d1f42wb