Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Czwarty raz w ciągu czterech miesięcy

"Mimo zakazu, wciąż siadał za kierownicą"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Czwarty raz w ciągu czterech miesięcy

Prokurator zdecyduje o losie 45-letniego Zbigniewa K., którego zatrzymano gdy jechał pod wpływem alkoholu. - W przypadku tego mężczyzny, był to 4 przypadek na przestrzeni ostatnich 4 miesięcy - mówi WawaLove.pl Edyta Adamus z biura prasowego KSP.

Przed 18.00 patrolowcy zostali skierowani na interwencję na Wał Miedzeszyński. - Na miejscu okazało się, że dwóch mężczyzn jadących citroenem zauważyło, że kierujący jaguarem wyraźnie nie panuje nad samochodem i jedzie zygzakiem. Udaremnili oni dalszą podróż kierowcy i powiadomili Policję - relacjonują mundurowi .

Gdy czekano na przyjazd policji, ujęty mężczyzna zasnął za kierownicą. Funkcjonariusze obudzili go i przebadali. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nie posiadał też żadnych dokumentów. Jego samochód zabezpieczono, a 45-latek trafił do policyjnej celi.

- Był to 4 przypadek na przestrzeni ostatnich 4 miesięcy kiedy to 45-latek był zatrzymywany za kierownicą pojazdu będąc pod wpływem alkoholu. Mimo zakazu wciąż siadał za kierownicę - mówi Edyta Adamus. Zbigniew K. usłyszał już zarzut kierowania pod wpływem alkoholu. Grozi za to nawet 2 lata pozbawienia wolności.O jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

Przeczytajcie też:  Smog. Naukowcy: brudne powietrze szkodzi dziecku już w okresie ciąży

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.