Trwa ładowanie...

Policjant ranił nożem żonę, potem sam się zabił

Umorzono sprawę tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w styczniu tego roku na Pradze Północ
Share
Policjant ranił nożem żonę, potem sam się zabił
ds6vjkk

Umorzono śledztwo ws. tragedii, o której pisaliśmy kilka miesięcy temu . Oficer policji zranił żonę nożem , następnie zabarykadował się w mieszkaniu i zastrzelił się. Nie ustalono, aby ktokolwiek namawiał Arkadiusza M. do samobójstwa, a śledztwo wykazało, że był on jednocześnie sprawcą wszystkich obrażeń ciała obojga małżonków.

Do tragicznych wydarzeń doszło w połowie stycznia w mieszkaniu przy ul. Jagiellońskiej. W trakcie kłótni mężczyzna zaatakował swoją żonę. Próbował zastrzelić ją ze służbowej broni palnej, ta jednak nie wystrzeliła. Zaczął więc zadawać kobiecie ciosy rękojeścią pistoletu, a później nożem. Pokrzywdzonej udało się uciec na klatkę schodową, gdzie pomogli jej sąsiedzi. Trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację.

Mężczyzna zabarykadował się w swoim mieszkaniu. Przez kilka godzin policyjni negocjatorzy próbowali nawiązać z nim kontakt. Ok. godz. 13:00 antyterroryści wkroczyli do mieszkania. Znaleźli tam zwłoki Arkadiusza M. Mężczyzna zastrzelił się z pistoletu służbowego.

ds6vjkk

42-letni podkomisarz służył w Komendzie Stołecznej Policji od 19 lat. Od 11 lat pracował w pionie kryminalnym, a przez ostatnie sześć lat zajmował się głównie poszukiwaniami przestępców. Miał dwoje dzieci.

Postanowienie o umorzeniu śledztwa zapadło w piątek i na razie nie jest jeszcze prawomocne.

ds6vjkk

Podziel się opinią

Share
ds6vjkk
ds6vjkk