Trwa ładowanie...

Policyjny pościg w Markach. "Akcja jak z filmu"

Zderzeniem ze słupem zakończyła się jazda trzech Gruzinów, którzy uciekali przed policyjnym pościgiem. Do zdarzenia doszło przed galerią M1 w Markach (Mazowieckie). Mężczyźni zostali zatrzymani. Pierwszą informację oraz zdjęcia otrzymała redakcja Dziejesię.
Share
Policyjny pościg w Markach. Policja zatrzymała trzech Gruzinów
Policyjny pościg w Markach. Policja zatrzymała trzech GruzinówŹródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: tomasz
dmacyia

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16. "Aresztowania , rozbite samochody. Akcja jak w filmie!" - napisał pan Tomasz, który zdjęcia z miejsca zdarzenia przesłał do redakcji Dziejesię.

Rzeczywiście widzimy na nich porozbijane samochody. Czytelnik Wirtualnej Polski uchwycił także sam moment zatrzymania .

Źródło: dziejesie.wp.pl

Pościg

Informację o zdarzeniu potwierdziła policja. - Policjanci z Targórwka prowadzili przy ulicy Malborskiej działania operacyjne w celu wychwytywania złodziei samochodów. W ich trakcie chcieli przeprowadzić kontrolę forda, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Ci zaczęli uciekać - poinformowała w piątek po godzinie 10 podkom. Paulina Onyszko, oficer prasowa Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

dmacyia

Zobacz także: Wyłonił się konkurent Dudy. „Będą walczyć łeb w łeb”

Jak dodała policjantka, funkcjonariusze podjęli pościg. - Mimo sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych kierowca forda nie chciał się zatrzymać. Mężczyźni daleko nie uciekli. Na parkingu przed galerią M1 w Markach uderzyli w dwa stojące samochody, a następnie zatrzymał ich przydrożny słup - tłumaczyła oficer prasowa.

dmacyia

Zatrzymani Gruzini

Według informacji policji, zatrzymani są obywatelami Gruzji. - Są to mężczyźni w wieku 57, 52 oraz 33 lat - mówiła podkom Onyszko.

- Dziś będą z nimi prowadzone dalsze czynności. Zatrzymani byli wcześniej podejrzewani o prowadzenie nielegalnej działalności - dodała oficer prasowa.

Wy również byliście świadkami wypadku lub policyjnego pościgu? Dajcie nam znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na wasze zdjęcia oraz nagrania!

dmacyia

Podziel się opinią

Share
dmacyia
dmacyia