Trwa ładowanie...
dukzb5v

Polska - Armenia. Czym najszybciej dojechać na Narodowy?

Po meczu na trasy wyjadą dodatkowe autobusy i tramwaje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska - Armenia. Czym najszybciej dojechać na Narodowy?
dukzb5v

Po sobotnich emocjach piłkarskich już we wtorek, 11 października, czekają nas kolejne. Zawodnicy reprezentacji Polski ponownie wybiegną na murawę Stadionu Narodowego, a kibice przyjadą dopingować swoją drużynę. Tak jak na poprzednie spotkania, również na to najlepiej jest dojechać komunikacją miejską. Zarząd Transportu Miejskiego przygotował wiele udogodnień dla kibiców.

Na stadion najszybciej dojechać można metrem. Druga linia podziemnej kolei do godziny 20.45 kursować będzie z częstotliwością ok. 3 minut, a pierwsza - co ok. 5 minut. O godzinie 17.30 na skróconą trasę z placu Narutowicza do ronda Wiatraczna wyruszą dodatkowe tramwaje linii 9.

Komunikacja po meczu

dukzb5v

Po meczu na trasy wyjadą dodatkowe autobusy i tramwaje. Częściej będzie kursowało metro. Zmieni się też rozkład kolei. Dodatkowe składy metra wyjadą na trasy od ok. godziny 22.30. Druga linia metra będzie kursowała co 3 minuty, a pierwsza co 5 minut. Rozkłady kolei zostaną tak skorygowane, aby z przystanku Stadion Narodowy w kierunku centrum pociągi SKM lub KM odjeżdżały co ok 4-5 minut.

Skorzystać też można z naziemnego transportu szynowego. Dodatkowe tramwaje linii 3 z przystanku Al. Zieleniecka 06 pojadą na Gocławek, a z przystanku Al. Zieleniecka 05 do Annopola. Tu też będzie można wsiąść do dodatkowych składów dwudziestki szóstki, która zawiezie na Osiedle Górczewska.

Dodatkowe autobusy

Dodatkowe kursy autobusów linii 509 w kierunku Nowodworów będą rozpoczynały się na przystanku Al. Zieleniecka 02, a w kierunku Gocławia – Adampolska 51. Na Bródno będzie można dojechać linią 903 z przystanku Al. Zieleniecka 03, na rondo Wiatraczna zaś – 904 z przystanku Berezyńska 52.

dukzb5v

Dokument wstępu na mecz - bilet, zaproszenie lub akredytacja UEFA - uprawiają do bezpłatnych przejazdów w pierwszej strefie biletowej, od godziny 6.00 - 11 października, do godziny 1.00 - 12 października. W tych godzinach posiadacze dokumentów wstępu mogą również bezpłatnie korzystać z parkingów Parkuj i Jedź, poza P+R Warszawa Stadion, który tego dnia nie będzie funkcjonował.

Szczegóły kursowania komunikacji miejskiej przed i po meczu sprawdzić można na stronie ztm.waw.pl.

Źródło: (ZTM)

Przeczytaj też: Tragedia pod Warszawą. 44-latek śmiertelnie ugodzony ostrym przedmiotem

dukzb5v

Podziel się opinią

Share
dukzb5v
dukzb5v