Trwa ładowanie...
d1h7o70

Polska-Słowenia na PGE Narodowym. Utrudnienia komunikacyjne w Warszawie

Piłkarska reprezentacja Polski zagra we wtorek ostatni mecz w tym roku na PGE Narodowym. Początek spotkania o 20:45. Mecz w Warszawie to także spore utrudnienia w ruchu i zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. We wtorek 19 listopada br. mecz Polska-Słowenia na PGE Narodowym, będą utrudnienia w ruchu
Warszawa. We wtorek 19 listopada br. mecz Polska-Słowenia na PGE Narodowym, będą utrudnienia w ruchu (PAP, Fot: PAP)
d1h7o70

Warszawski ratusz informuje, że przed i po meczu Polska-Słowenia będą obowiązywać zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Przed spotkaniem na PGE Narodowym zostanie ograniczony wjazd na Saską Kępę. Od godz. 18:30 ruch indywidualny w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu będzie możliwy tylko dla mieszkańców Saskiej Kępy i pojazdów, które mają specjalny identyfikator SK.

Ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński będą mogły też przejechał pojazdy ZTM, taksówki i jednoślady.
Pozostali mieszkańcy Warszawy i poruszający się po mieście będą mogli korzystać z przejazdów ulicami Saską i Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych. Te ulice nie zostaną zamknięte.

d1h7o70

Drugim etapem utrudnień będzie zamknięcie ulic Zamoyskiego, Zamoście i Sokolej. Od godz. 18:30 autobusy linii 125 i 202 pojadą ul. Targową do ul. Kijowskiej. Ulicą Targową będzie kursowała także linia 135, autobusy linii 146 i 147 pojadą al. Zieleniecką, a E-1 będą zawracały na Powiślu.

Mecz Polska-Słowenia powinien zakończyć się ok. 22:30. Jak w przypadku poprzednich spotkań reprezentacji, służby miejskie informują, że mogą zamknąć most Poniatowskiego dla ruchu, aby kibice swobodnie przeszli do centrum miasta.

W takim przypadku na trasy objazdowe zostaną skierowane wszystkie linie autobusowe i tramwajowej, które przejeżdżają przez most Poniatowskiego. Dotyczy to linii tramwajowych: 7, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusów linii: 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 521, N22, N24 i N72.

ZTM uruchomi zastępczą linię autobusową "Z" na trasie: pl. A. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. J. Waszyngtona – rondo Wiatraczna.

d1h7o70

Po meczu na trasy wyjadą także dodatkowe autobusy i tramwaje. Linia 509 będzie kursować z ronda. Waszyngtona w kierunku Nowodworów i Gocławia, a tramwaje linii 3 i 26 z przystanku Al. Zieleniecka w kierunku Annopolu i Koła.

Mecz eliminacyjny Euro 2020 Polska-Słowenia rozpocznie się o 20:45. Przypomnijmy, że Polacy zapewnili sobie awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy i pierwsze miejsce w grupie. We wtorek z kadrą pożegna się Łukasz Piszczek.

Obrońca Borussii Dortmund, który koniec reprezentacyjnej kariery ogłosił już w zeszłym roku, ma zagrać z opaską kapitana.

d1h7o70

Źródło: Urząd Miasta w Warszawie

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

"Policja zabija". Tragedia w Koninie i protest mieszkańców

d1h7o70

Podziel się opinią

Share
d1h7o70
d1h7o70