Trwa ładowanie...
d495jgv

Polskie kino na pokładzie Dreamlinerów

LOT wprowadza dostęp do wybranych filmów z ostatnich 10 lat. Wszystko w ramach projektu Picture Poland
Share
Polskie kino na pokładzie Dreamlinerów
d495jgv

Pasażerowie będą mogli cieszyć się dostępem do polskiego kina na pokładzie każdego rejsu realizowanego Dreamlinerem. Wdrażany projekt powstał dzięki porozumieniu PLL LOT oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, a jego celem jest promocja współczesnej kinematografii.

- Z indywidualnego systemu rozrywki pokładowej korzysta rocznie kilka milionów pasażerów. Oglądanie filmów to ulubiony sposób na spędzanie czasu w podróży. Cieszymy się, że dzięki współpracy z PISF możemy zaoferować naszym pasażerom jeszcze większy wybór dobrego kina – mówi Marcin Celejewski, Członek Zarządu LOT ds. Handlowych.

Przewoźnik zapowiada bogaty wybór filmów, który pozwoli na dotarcie do szerszej widowni. Dla wielu obcokrajowców może być to pierwsze spotkanie ze współczesnym polskim kinem. Pasażerowie Dreamlinerów zobaczą np. zdobywcę Oscara "Idę", filmy docenione na międzynarodowych festiwalach, a także produkcje, które w Polsce zgromadziły najliczniejszą widownię. Inauguracja projektu Picture Poland odbędzie się 2 lipca podczas konferencji Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Polskich Linii Lotniczych LOT na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner.

d495jgv

Przeczytajcie też: Śmiertelny wypadek na S8 w kierunku Warszawy

d495jgv

Podziel się opinią

Share
d495jgv
d495jgv