Pomaganie jest jak bułka z masłem - proste

Rusza Świąteczna Zbiórka Żywności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomaganie jest jak bułka z masłem - proste
WP

W okresie przedświątecznym osoby najuboższe stają przed wyborami: ciepły posiłek czy ciepłe ubranie? Prezenty pod choinką to jedynie marzenie. Można to zmienić, biorąc udział w weekend, 4-6 grudnia, w Świątecznej Zbiórce Żywności.

Przez trzy dni w dużych marketach spożywczych wolontariusze Banku Żywności będą zbierać trwałe jedzenie takie jak: mąka, cukier, olej, słodycze, przetwory z owoców i warzyw, konserwy mięsne i rybne. - Od wielu lat wspieramy tę akcję – powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Warszawy podczas konferencji inaugurującej Świąteczną Zbiórkę Żywności. – Warszawa ubogim i bezdomnym pomaga na co dzień, ale bardzo popieramy te działania, które mogą uczynić wielu osobom Boże Narodzenie radośniejszym - dodała.

- Tony żywności, jakie zbieramy podczas akcji dzielimy na paczki – powiedziała Magdalena Krajewska prezes Banku Żywności SOS. Trafiają one potem do najbardziej potrzebujących. Z tych ofiarowanych produktów dla siebie i rodziny mogą przygotować godne święta. Według kucharza Jana Kuronia, pomaganie jest proste:   – To jak przysłowiowe posmarowanie bułki masłem. Każdy może i potrafi to zrobić.

WP

Przeczytaj też:  Iluminacja świąteczna bez Nowego Światu?

Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP