Trwa ładowanie...

Pomóżmy spełnić marzenia Radka

Radek z powodu swoich schorzeń nie może biegać, ani jeździć na rowerze. Marzy o wycieczkach rowerowych. Potrzebne są pieniądze na zakup specjalistycznej przyczepki rowerowej, dzięki której przy pomocy mamy będzie mógł podróżować.

Pomóżmy spełnić marzenia Radka
d3gtlvt
d3gtlvt

Nie często w naszym serwisie pojawiają się wzmianki na temat zbiórek charytatywnych, jednak teraz pragniemy prosić Państwa o pomoc w spełnieniu wyjątkowego marzenia chłopca z podwarszawskiego Magnuszewa. Radek jest radosnym, ciekawym świata dzieckiem. Z powodu swoich schorzeń nie może biegać, ani jeździć na rowerze. Marzy o wycieczkach rowerowych. Poczuciu wiatru we włosach , prędkości i przygodach. Jego mama - Justyna, walczy o to, by jej syn nie miał żadnych ograniczeń i mógł poznawać świat tak, jak jego zdrowi rówieśnicy. Potrzebna jest jednak Państwa pomoc, aby uzbierać pieniądze na nową "przyczepkę rowerową", która dostosowana będzie do potrzeb Radka.

Przyczepki rowerowe dostosowane do potrzeb osób z takimi schorzeniami jak Radka, są bardzo drogie. Przyczepko-wózek jaki znalazła rodzina chłopca kosztuję 8206 zł, plus koszty wysyłki - 400 zł. Jest to model, który mógłby służyć Radkowi wiele lat. - Dla nas to suma kosmiczna - mówi mama Radka. - Pomożecie nam spełnić marzenie Radka o wycieczkach rowerowych? Obiecujemy zdawać relację z naszych wypraw rowerowych - zapewnia pani Justyna.

"Radek marzy o podróżowaniu. Nie może sam jeździć rowerem. Chcę przybliżać mu otaczający świat poprzez podróże rowerowe. Liczę,iż znajdą się dobre duszyczki, które będą chciały wspomóc akcję" - pisze w facebookowej odsłonie zbiórki mama Radka - Justyna.

d3gtlvt

Pomóżmy zatem spełnić Radkowi marzenia i podarujmy mu uśmiech na twarzy, który na pewno pojawi się podczas rowerowych wypraw z mamą. Do tej pory zebrano przeszło 1500 złotych. Do końca zbiórki pozostało 34 dni.

Zbiórkę wspierać można TUTAJ Wydarzenie na Facebooku

d3gtlvt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gtlvt