Trwa ładowanie...
dq04f39

Pomóżmy zebrać zabawki dla małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka!

Pamiętajmy o tym, by zabawki nie były zniszczone. Mają one służyć maluchom z Centrum Zdrowia Dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomóżmy zebrać zabawki dla małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka!
dq04f39

Masz w domu niepotrzebne, zabierające miejsce na półkach zabawki? Nie wyrzucaj ich, przynieś je do kilku wybranych punktów w Warszawie i spraw wielką radość dzieciom z oddziału onkologicznego Centrum Zdrowia Dziecka.

"Kochani. Na onkologii 7p. wyczerpały się małe zabawki, nagrody, które nasze dzieci dostają po zmianie opatrunku, pobraniach krwi i itp. Dzieciaki z niecierpliwością zawsze czekają na wybór nagrody. Przeważnie były to malutkie zabawki. Niestety skończyły się zabawki i wraz z nimi sponsorzy" - piszą w apelu do mieszkańców organizatorzy zbiórki. Wprawdzie akcja już stała się ogromnym sukcesem i oddział onkologiczny otrzymał wystarczającą ilość zabawek, to akcja nie została zakończona i teraz kolejne zabawki trafią na inne oddziały Centrum Zdrowia Dziecka. Pomóżmy małym pacjentom, by zobaczyć uśmiech na ich twarzach.

- Może u Was w domu przewracają się jakieś samochodziki, laleczki, figurki, torebeczki lub bransoletki... Uwierzcie, że dla naszych dzieciaków to ogromna radość - dodają pomysłodawcy akcji. Pamiętajmy także o tym, by zabawki nie były zniszczone. Mają one służyć małym pacjentom z Centrum Zdrowia Dziecka.

dq04f39

Zbiórki organizowane są między innymi na Grochowie, gdzie do akcji włączyli się:

- klubokawiarnia* "Kicia Kocia"* przy ul. Al. Stanów Zjednoczonych 68

- Zieleniak przy ul. Zamienieckiej 35. (zbiórka do 23 maja). W Zieleniaku zbierane są: spinki, breloczki, samochodziki, gry, książki, naklejki, puzzle, wszelkie drobiazgi, które umilą dzielnym dzieciom smutny czas spędzony w szpitalu.

Zabawki można także przynosić do budynku Klubu Kultury "Anin", przy ul. V Poprzeczna 13.

dq04f39

Przeczytaj też: Warszawski Multimedialny Park Fontann wśród 5 najlepszych na świecie!

dq04f39

Podziel się opinią

Share
dq04f39
dq04f39