ycipk-2izcex

Ponad 300 km/h po S79. "Pozdrowienia dla Bogusia z M3"

"Prawo jazdy zostanie zatrzymane, sprawa zostanie skierowana do sądu"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ponad 300 km/h po S79. "Pozdrowienia dla Bogusia z M3"
ycipk-2izcex

Film, na którym kierowca pędzi trasa S79 z prędkością prawie trzykrotnie przekraczająca dozwoloną, robi zawrotną karierę w internecie. Kierujący porsche panamerą rozpędza ją na Południowej Obwodnicy Warszawy do ponad 300 km/h. Przy okazji śle pozdrowienia - "dla Bogusia z M3 i Popusia".

Nagranie pochodzi z kanału "Czorta", należącego prawdopodobnie do autora filmu lub kierowcy. Na filmie pirat zjeżdża z ulicy Marynarskiej na trasę S79 i w ciągu kilkunastu sekund rozpędza się do niedozwolonej prędkości. Na tym odcinku POW maksymalna prędkość, jaką można jechać to obecnie 110 km/h.

Kim jest Czort?

ycipk-2izcex

Kierowca porsche jest bardzo popularny wśród internautów. Jego fanpejdż na prawie 15 tys. fanów i znaleźć na nim można także inne filmy, również nagrywane w stolicy. "Czort" chwali się nie tylko swoimi popisami, ale i obiecuje kolejne, a nawet rozdaje w konkursach kalendarze ze zdjęciami swojego samochodu. Wyraźnie nawiązuje do popisów innego pirata drogowego, Roberta N. "Froga" .

Na publikowanych przez niego zdjęciach dokładnie widać rejestrację samochodu, a wśród komentarzy łatwo trafić na imię kierowcy. NA fanpejdżu publikuje zdjęcia zawodowego fotografa z sesji samochodową lub umieszcza też fotografię wykonaną przed słynną ostatnio restauracją "Sowa i Przyjaciele". Zdecydowana większość fotografii pochodzi z Warszawy. Ustalenie danych pirata drogowego nie powinno stanowić dla policji żadnych trudności.

Prawo jazdy zostanie zatrzymane, sprawa zostanie skierowana do sądu

- Film oraz informacje na jego temat dostaliśmy we wtorek - mówi WawaLove.pl Artur Opas z Wydziału Ruchu Drogowego. - W tej chwili nagranie jest analizowane, a WRD sprawdza jego autentyczność. Jeśli okaże się, że kierowca rzeczywiście ponad dwukrotnie przekroczył prędkość na tym odcinku, zostanie zatrzymane mu prawo jazdy, a sprawa zostanie skierowana do sądu - dodaje Opas.

ycipk-2izcex

Przeczytajcie też: Kim jest warszawski pirat drogowy? Raport straży miejskiej

*Zobaczcie na wideo fragment szaleńczej jazdy "Czorta" po S79 *

Podziel się
ycipk-2izcex
ycipk-2izcex
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2izcex