Trwa ładowanie...

Ponad 7 kg narkotyków w pruszkowskim mieszkaniu (wideo)

W mieszkaniu 22-latki znaleziono 5,5 kg marihuany i 1,6 kg amfetaminy. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków wyniosła ponad 213 tys. zł

Share
Ponad 7 kg narkotyków w pruszkowskim mieszkaniu (wideo)
d367xso

Do policjantów dotarła informacja, że w jednym z mieszkań w Pruszkowie mogą znajdować się narkotyki. Funkcjonariusze zaczęli obserwować lokal. W którymś momencie wyszła z niego młoda kobieta. Chwilę po tym została zatrzymana.

W mieszkaniu 22-letniej Izabeli B. policjanci znaleźli prawie 5,5 kg marihuany, o czarnorynkowej wartości ponad 163 tysiące złotych. Na półce obok suszu roślinnego leżało ponad 1,6 kg amfetaminy, wartej ponad 50 tysięcy złotych. Narkotyki, które już nie trafią na rynek zostały zabezpieczone. Młoda kobieta trafiła do policyjnej celi.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanej 22-latce zarzut posiadania środków odurzających znacznej ilości. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.

d367xso

Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu Izabeli B. na okres 3 miesięcy. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

d367xso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d367xso
d367xso