Trwa ładowanie...

Ponad kilogram narkotyków nie trafi na rynek

Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Ponad kilogram narkotyków nie trafi na rynek
d24abs1
d24abs1

Nawet 10 lat więzienia grozi mężczyźnie, w którego mieszkaniu znaleziono marihuanę o czarnorynkowej wartości ponad 50 tys. złotych. 30-latek usłyszał już zarzuty.

- Działania operacyjne policjantów ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową doprowadziły do zatrzymania kolejnej osoby podejrzanej o posiadanie znacznej ilości środków odurzających - informują funkcjonariusze z KSP . Z ich informacji wynikało, że 30-letni mieszkaniec dzielnicy Włochy może rozprowadzać narkotyki. Policjanci ustalili dwa miejsca, w których mężczyzna prawdopodobnie je przechowuje.

Mundurowi wkroczyli do lokali. W jednym z nich znaleźli kilkanaście torebek z roślinnym suszem, pakiety torebek foliowych zamykanych strunowo oraz elektroniczną wagę. W drugim, reklamówkę z podobną substancją. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci zabezpieczyli do sprawy ponad kilogram marihuany. Wczoraj 30-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków . Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

d24abs1
d24abs1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24abs1