Popłyń kajakiem "Wisłą przez Miasto Nieujarzmione"

Kajakowe obchody rocznicy Powstania Warszawskiego. Każdy może wziąć udział!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popłyń kajakiem "Wisłą przez Miasto Nieujarzmione"

1,2 i 3 sierpnia, będzie można wziąć udział w rocznicowych spływach kajakowych o nazwie „Wisłą przez Miasto Nieujarzmione”. Spływy będą prowadzić z Wawra na Tarchomin.

Już po raz dziewiąty Fundacja AVE zaprasza mieszkańców Warszawy (i nie tylko) na kajakowe obchody rocznicy Powstania Warszawskiego. 1,2 i 3 sierpnia będzie można wziąć udział lub kibicować kajakarzom, którzy w ramach obchodów 70. rocznicy Powstania, popłyną w spływie „Wisłą przez Miasto Nieujarzmione”. W spływie może wziąć udział każdy. Wyprawy zabezpieczają doświadczeni przewodnicy i ratownicy WOPR. Start z przystani WKW w Wawrze, meta w Tarchominie, na wysokości ulicy Mehoffera.

Ramowy program spływu:

13:30 - rozpoczęcie imprezy na przystani WKW w Wawrze, Wał Miedzeszyński 295; spotkanie z powstańcami Warszawy, wspólne śpiewanie piosenek powstańczych, mini instruktaż kajakowy, podział osad, wypłynięcie;

16:00 - postój, biało-czerwone lody powstańcze, gawędy o wiślanych epizodach powstania;

ok 17:00 - na wysokości Starówki parada kajaków z transparentami „Pamiętamy” oraz wyścig o Kotwicę 44 roku (dystans między Mostami Gdańskim i Toruńskim);

18:30 - zakończenie spływu w Tarchominie (na wysokości ul. Mehoffera), wręczenie nagród zwycięzcom wyścigu

Na pływających i publikę czekają dodatkowe atrakcje: śpiewanie piosenek powstańczych na wiślanych plażach, wyścig o Kotwicę, kajakowa gra powstańcza parada kajaków w godzinie "W" oraz spotkania z powstańcami.

Jak się zgłosić?

  1. Należy wysłać maila na adres avetki@wp.pl z podaniem imienia, nazwiska, wieku, numeru telefonu kontaktowego oraz daty spływu, w którym chcecie wziąć udział.
  2. Fundacja w poczcie zwrotnej informuje o wolnych miejscach i przesyła informacje szczegółowe wraz z kartą zgłoszeniową oraz prośbą o potwierdzenie udziału i przesłania potwierdzenia wpłaty mailem w wyznaczonym terminie.
  3. Uczestnik przesyła mailem potwierdzenie udziału oraz potwierdzenie dokonania wpłaty. W tym momencie miejsce zostaje zabukowane. Szczegóły znajdziemy pod **tym adresem** .

Dorośli płacą symboliczne 13 zł, dzieci i młodzież biorą udział bezpłatnie.

Przeczytajcie też: Mistrzowie lekkoatletyki w stolicy!

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.