Trwa ładowanie...
d2phe67

Porady prawne za darmo!

Kolejna edycja „Niebieskiego Parasola”. Gdzie się zapisać? Przeczytajcie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Porady prawne za darmo!
d2phe67

Ile kosztuje porada prawna nawet nie trzeba przypominać. Dlatego z miłą chęcią informujemy o kolejnej akcji „Niebieski Parasol”, w ramach której kilka tysięcy radców prawnych w całej Polsce udziela bezpłatnych porad prawnych najbardziej potrzebującym. W ostatnim tygodniu września, akcja odbędzie się po raz czwarty. Udział w przedsięwzięciu bierze Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, największa Izba radcowska w Polsce.

Do udziału w akcji (w dniach 22-27 września br.) organizowanej przez Krajową Radę Radców Prawnych, zostały zaproszone wszystkie Okręgowe Izby Radców Prawnych, a honorowy patronat nad inicjatywą objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Prawnicy czekają na wszystkich potrzebujących,* dyżury będą pełnili od 22 do 26 września (poniedziałek-piątek); od godz. 9.00 do 17.00 w siedzibie OIRP na pl. Konstytucji 5.*

d2phe67

Ważne: Chętnych co roku jest bardzo dużo, warto więc umówić się wcześniej telefonicznie i zarezerwować sobie termin. Zapisy pod numerem 22-403-33-44 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00).

Przeczytajcie też: Jak oczyścić Warszawę ze spalin?

d2phe67

Podziel się opinią

Share
d2phe67
d2phe67