Trwa ładowanie...
d3afaqm

Posłuchaj książek. W autobusie

W ponad 40 autobusach będzie można usłyszeć najlepsze audiobooki nagrane przez Audiotokę i czytane przez znanych aktorów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Posłuchaj książek. W autobusie
d3afaqm

W dniach 19–23 kwietnia, w ramach "Audiokomunikacji" w 40 autobusach w Warszawie będzie można usłyszeć fragmenty audiobooków. "Audiokomunikacja" to wspólna akcja Audioteki i ZTM i jest związana z przypadającym 23 kwietnia 2013 roku Światowym Dniem Książki. Wśród lektur pasażerowie będą mogli usłyszeć fragmenty takich tytułów jak: "Hobbit", "Grorobiec Cesarze", "Kolor Magii" lub "Stuhrowie. Historie Rodzinne".

19 kwietnia, w piątek o godz. 11.00 w autobusie na pl. Bankowym odbędzie się konferencja prasowa dotycząca tej akcji. Gościem specjalnym będzie Krystyna Czubówna.

Światowy Dzień Książki obchodzony jest 23 kwietnia. Data ta wybrana została jako symboliczna dla literatury światowej. W tym dniu w roku 1616 zmarli Miguel de Cervantes, William Szekspir i historyk peruwiański Inca Garcilaso de la Vega. Został ustanowiony w 1995 roku. Celem akcji jest popularyzacja literatury we wszystkich jej formach i w każdym możliwym miejscu.

d3afaqm

Dokładne numery linii oraz godziny czytania podamy wkrótce.

d3afaqm

Podziel się opinią

Share
d3afaqm
d3afaqm