Trwa ładowanie...
dzra5jz

Poszukiwany 2 listami gończymi zatrzymany na Pradze

Paweł P. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany 2 listami gończymi zatrzymany na Pradze
dzra5jz

Stołeczni policjanci zatrzymali 30-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczono marihuanę, heroinę i amfetaminę. Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 54 gramy rożnych narkotyków. 30-latek ukrył się przed policjantami... w schowku na pościel. Śledczy z Jagiellońskiej przedstawili już Pawłowi P. zarzut posiadania środków odurzających.

Praca operacyjna policjantów z Pragi Północ zaowocowało kolejnym zatrzymaniem. Z uzyskanej przez funkcjonariuszy informacji, wynikało, że poszukiwany listami gończymi mężczyzna może przechowywać w mieszkaniu środki odurzające. Policjanci postanowili sprawdzić wskazany adres. Mimo wielokrotnie wydawanych poleceń osoby będące w lokalu, nie zamierzały go opuścić. Wejście do środka, umożliwiła policjantom wezwana na miejsce straż pożarna.

Poszukiwany dwoma listami gończymi

dzra5jz

Policjanci skontrolowali wszystkie pomieszczenia. W wyniku tych czynności w schowku na pościel, pod łóżkiem, znaleźli poszukiwanego Pawła P. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez sądy rejonowe dla Warszawy Śródmieścia i Pragi Północ, w celu doprowadzenia do zakładu karnego oraz ustalenia miejsca pobytu.

W trakcie szczegółowego przeszukania policjanci znaleźli na szafce kuchennej dwa zawiniątka zawierające susz roślinny oraz wagę elektroniczną. W pozostałych pomieszczeniach funkcjonariusze ujawnili kolejne 43 zawiniątka z zawartością suszu roślinnego, 20 zawiniątek zawierających beżowy proszek oraz 11 zawiniątek z białą substancją.

Zarzuty dla Pawła P.

Paweł P. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie 490 złotych, na poczet przyszłej kary. Środki odurzające zostały przekazane technikowi kryminalistycznemu, do dalszych badań. Ich analiza potwierdziła, że jest to heroina o wadze 11,49 gramów, 8,29 gramów amfetaminy oraz 34,22 gramów marihuany. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, śledczy przedstawili 30-latkowi zarzut posiadania narkotyków. Następnie mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym na Białołęce.

dzra5jz

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

dzra5jz

Podziel się opinią

Share
dzra5jz
dzra5jz