Trwa ładowanie...
dg25t2s

Poszukiwany doktorant z Warszawy nie żyje

Maciej Góraj był doktorantem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Mężczyzna wyszedł z jednego z praskich klubów w piątek i nie wrócił do domu. Szukała go zrozpaczona żona. W sobotę jego zwłoki znaleziono w Porcie Praskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Góraj był poszukiwany od piątku
Maciej Góraj był poszukiwany od piątku (Facebook.com)
dg25t2s

Żona Macieja, Patrycja, napisała w sobotę na Facebooku: "Maciej wyszedł 11 stycznia o 22.56 z klubu Bazar przy ulicy Jagiellońskiej 13 w Warszawie. Sygnał GPS z jego telefonu urwał się na ulicy Zamoyskiego, pomiędzy Marcinkowskiego a Sprzeczną o 23.10, przemieszczał się prawdopodobnie w kierunku Targowej". Mężczyzna ubrany był w błękitną koszulę w drobne granatowe listki, cienki granatowy sweter, jasnobrązowe spodnie i brązowe półbuty. Wyszedł bez kurtki i plecaka. Pisaliśmy o tym w niedzielę.

Para zaledwie pół roku wcześniej wzięła ślub.

W niedzielę o godz. 13.00 żona poinformowała, że mężczyzna został znaleziony i nie żyje. Napisała też poruszający apel: "Powiedział, że wróci wcześnie, pisał, że kocha i tęskni. Jeżeli macie kogoś, na kim wam zależy, to powiedzcie mu wszystko, co chcecie już dzisiaj. I żyjcie każdym dniem jakby miał być ostatnim".

dg25t2s

Jak się okazuje, ciało mężczyzny znaleziono w sobotę wieczorem w pobliżu miejsca, gdzie urwał się sygnał GPS z jego telefonu. - Jego zwłoki znaleziono w zbiorniku wodnym Portu Praskiego. To był nieszczęśliwy wypadek - powiedziała portalowi gazeta.pl podkom. Paulina Onyszko z biura prasowego Komedy Rejonowej Policji dla Pragi-Północ. Nie chciała podać szczegółów sprawy.

Przyjaciele żony Macieja Góraja zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pomoc dla niej. Jest studentką i mąż doktorant utrzymywał ją. Potrzebuje pieniędzy na życie i organizację pogrzebu. Udało się zebrać już ponad 11 tys. zł. Zbiórka znajduje się TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dg25t2s

Podziel się opinią

Share

dg25t2s

dg25t2s
dg25t2s