Trwa ładowanie...

Poszukiwany sprawca rozboju. Udawał pracownika wodociągów

Kobieta wpuściła nieznajomego do mieszkania i zaprowadziła do łazienki. W tym czasie weszło jeszcze dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy wspólnie zaatakowali kobietę.

Share
Poszukiwany sprawca rozboju. Udawał pracownika wodociągów
d33k76b

Policjanci opracowali portret pamięciowy jednego ze sprawców rozboju, do którego doszło w dniu 7 stycznia br. w mieszkaniu przy ul. Obrońców Modlina 385 w Modlinie Twierdzy. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu, kim jest ten mężczyzna, proszone są o kontakt z policją .

Około 10:30 do mieszkania w bloku przy ul. Obrońców Modlina 385 zapukał mężczyzna, podający się za pracownika wodociągów. Kobiecie, która otworzyła drzwi, powiedział, że musi sprawdzić rury, gdyż prawdopodobnie przeciekają. Kobieta wpuściła nieznajomego do środka i zaprowadziła do łazienki. W tym czasie do mieszkania weszło jeszcze dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy wspólnie zaatakowali kobietę. Przy użyciu siły fizycznej doprowadzili ją do stanu bezbronności, po czym skrępowali ręce i nogi, a taśmą samoprzylepną owinęli głowę. Z mieszkania zabrali portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 100 złotych oraz aparat fotograficzny marki NIKON o wartości 2500 zł. Następnie opuścili mieszkanie, pozostawiając skrępowaną kobietę.

Rysopis sprawcy: wiek około 45 lat, wzrost ok. 180 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie, brązowe. W chwili zdarzenia sprawca ubrany był w pomarańczowe spodnie typu ogrodniczki.

d33k76b

Policja apeluje do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje pozwalające na ustalenie sprawców zdarzenia, o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim nr tel. 22 775-22-01 lub 997.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d33k76b

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33k76b
d33k76b