Trwa ładowanie...
d44ml4m

Poszukiwany sprawca rozboju. Udawał pracownika wodociągów

Kobieta wpuściła nieznajomego do mieszkania i zaprowadziła do łazienki. W tym czasie weszło jeszcze dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy wspólnie zaatakowali kobietę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany sprawca rozboju. Udawał pracownika wodociągów
d44ml4m

Policjanci opracowali portret pamięciowy jednego ze sprawców rozboju, do którego doszło w dniu 7 stycznia br. w mieszkaniu przy ul. Obrońców Modlina 385 w Modlinie Twierdzy. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu, kim jest ten mężczyzna, proszone są o kontakt z policją .

Około 10:30 do mieszkania w bloku przy ul. Obrońców Modlina 385 zapukał mężczyzna, podający się za pracownika wodociągów. Kobiecie, która otworzyła drzwi, powiedział, że musi sprawdzić rury, gdyż prawdopodobnie przeciekają. Kobieta wpuściła nieznajomego do środka i zaprowadziła do łazienki. W tym czasie do mieszkania weszło jeszcze dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy wspólnie zaatakowali kobietę. Przy użyciu siły fizycznej doprowadzili ją do stanu bezbronności, po czym skrępowali ręce i nogi, a taśmą samoprzylepną owinęli głowę. Z mieszkania zabrali portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 100 złotych oraz aparat fotograficzny marki NIKON o wartości 2500 zł. Następnie opuścili mieszkanie, pozostawiając skrępowaną kobietę.

Rysopis sprawcy: wiek około 45 lat, wzrost ok. 180 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie, brązowe. W chwili zdarzenia sprawca ubrany był w pomarańczowe spodnie typu ogrodniczki.

d44ml4m

Policja apeluje do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje pozwalające na ustalenie sprawców zdarzenia, o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim nr tel. 22 775-22-01 lub 997.

Przeczytaj też: Utrudnienia na linii kolejowej Warszawa-Siedlce

d44ml4m

Podziel się opinią

Share

d44ml4m

d44ml4m