Trwa ładowanie...

Potańcówka z muzyką ludową na żywo

Oberki, mazurki, kujawiaki, polki, wiwaty, podróżniaki, chodzone oraz inne cuda i dziwy!

Potańcówka z muzyką ludową na żywo
d24abs1
d24abs1

Dzisiaj startuje cykliczna impreza czwartkowa z muzyką ludową na żywo. Przy całej ofercie imprez tanecznych w Warszawie, warto czasem zainteresować się także tradycyjną muzyką polską. Na potańcówkach nie zabraknie więc oberków, mazurków, kujawiakiów, polek, wiwatów, podróżniaków oraz chodzonych.

Osoby nie potrafiące tańczyć, lub nie czujące się pewnie w tańcu, także zapraszamy - mówią organizatorzy - ktoś zawsze nauczy, a jak się zbierze grupka chętnych, to może odbędą się małe warsztaty. Można zabrać swoje ulubione buty do tańca, jak ktoś takowe posiada, gdyż mamy drewnianą podłogę! Można przynosić też właśne instrumenty, odbędzie się wspólne jam session.

Pierwsza potańcówka już dzisiaj o godzinie 20:30 w Przestrzeni Prywatnej, przy ulicy Emilii Plater 9/11. Przestrzeń Prywatna znajduje się na wysokości ulicy Hożej. Trzeba wejść w podwórko i kierować się na prawo.

Dzisiaj do tańca zagra Kapela Braci Kaznowskich, w składzie: Piotr Kaznowski - skrzypce, Jan Kaznowski - basy, Staszek Strelnik - bęben obręczowy,a w programie przede wszystkim oberki i polki z repertuaru Stanisława Klejnasa. Oprócz tego zagrają jeszcze dwie kapele-niepodzianki.

Wstęp 10 zł (na czynsz), można przynieść własny alkohol.

d24abs1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24abs1