Trwa ładowanie...
du61dw4

Powązki: Jarosław Kaczyński pojechał na grób matki

Jak co roku, w dzień Wszystkich Świętych Jarosław Kaczyński odwiedził grób matki. Jadwiga Kaczyńska jest pochowana na warszawskich Powązkach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezes często chodzi na grób matki.
Prezes często chodzi na grób matki. (East News, Fot: Trix)
du61dw4

Prezesowi PiS towarzyszyli dwa ochroniarze - donosi "Fakt". Przed wejściem na cmentarz Jarosław Kaczyński kupił znicze w sklepie, które ochrona pomogła mu nieść. Przyjazd prezesa spowodował zamieszanie na ulicy Tatarskiej, gdzie jest jedno z wejść na Powązki. Internauci skarżą się, że limuzyny SOP zablokowały ulicę.

W ostatnich latach politykowi na Powązkach towarzyszyła Marta Kaczyńska, ale tym razem jej nie było. Przy grobie Jadwigi Kaczyńskiej pojawił się za to kuzyn prezesa, Jan Maria Tomaszewski.

Matka braci Kaczyńskich była polonistką i nauczycielką. Zmarła po ciężkiej chorobie 17 stycznia 2013 r. w Warszawie i została pochowana w rodzinnym grobowcu na Cmentarzu Powązkowskim. Syn wspomina ją zawsze z ogromnym sentymentem. „Była dla swoich najbliższych, dla mojego Brata i dla mnie, nauczycielem i podporą. Pozostała nią mimo bardzo ciężkiej choroby także w ostatnim okresie życia, po smoleńskiej tragedii. Pozostawiła po sobie najlepszą pamięć i niemożliwą do zapełnienia pustkę” – powiedział ostatnio prezes PiS o swojej matce w rozmowie z "Naszym Dziennikiem".

du61dw4

Źródło: Fakt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

du61dw4

Podziel się opinią

Share
du61dw4
du61dw4