Trwa ładowanie...
dqivkhl

Powstanie linia tramwajowa do Dworca Zachodniego?

Tego chcą mieszkańcy Ochoty. Założyli koalicję, zapraszają na debatę
Share
Powstanie linia tramwajowa do Dworca Zachodniego?
dqivkhl

Koalicja "Ochota na tramwaj" działa od połowy września. Zależy jej na pobudzeniu publicznej debaty i zaangażowania mieszkańców Ochoty do wyrażenia pozytywnego głosu w sprawie odcinka linii tramwajowej, który ma przebiegać przez ul. Bitwy Warszawskiej, łącząc Pętlę Banacha z Dworcem Zachodnim.

Czytaj również: Będą nowe linie tramwajowe na Bemowo i Tarchomin

4 grudnia (środa) o godz. 18:00 w klubokawiarni „Mam Ochotę” (ul. Grójecka 75) odbędzie się debata z wiceprezydentem m.st. Warszawy Michałem Olszewskim i przedstawicielami samorządu na temat planów rozwoju transportu szynowego na Ochocie.

Zaproszone są wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jakie inwestycje są planowane w dzielnicy. W planie rozmowa m.in. o* możliwościach usprawnienia komunikacji z Dworcem Zachodnim , budowy linii tramwajowej Wilanów -Bemowo i priorytetach na najbliższe lata.*

dqivkhl

Na pytania odpowiadać będą:

Maurycy Wojciech Komorowski - Burmistrz Dzielnicy Ochota

Dorota Malinowska - Grupińska – Przewodnicząca Rady m.st. Warszawy

Jarosław Szostakowski - Radny m.st. Warszawy

dqivkhl

Karol Wiszniewski – przewodniczący komisji Polityki Przestrzennej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Dzielnicy Ochota

Grzegorz Wysocki – redaktor naczelny „Informatora Ochoty i Włoch”

Przedstawiciele Stowarzyszenia „Ochocianie”

Debata organizowana jest przez społeczną koalicję „Ochota na tramwaj!”, działającą na rzecz budowy linii tramwajowej, łączącej Dworzec Zachodni z Pętlą Banacha. Warto przyjść i wyrazić swoją opinię!

dqivkhl

Czytaj również: 186. Swing już w Warszawie!

dqivkhl

Podziel się opinią

Share
dqivkhl
dqivkhl