Trwa ładowanie...
d1e9w0y

Pożar "Mordoru" w Warszawie. Płonie budka z fast foodem

Nad biurowcami w warszawskiej dzielnicy Mokotów pojawiły się tumany czarnego dymu. Według obecnych na miejscu świadków zapaliła się budka z jedzeniem. Informację o pożarze oraz zdjęcia dostaliśmy na platformę #DziejeSie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pracowników okolicznych biur zaniepokoił unoszący się nad budynkami dym
Pracowników okolicznych biur zaniepokoił unoszący się nad budynkami dym (Facebook.com, Fot: Mikołaj Starzyński)
d1e9w0y

Kilkanaście minut przed godz. 10:00 na terenie potocznie zwanym przez mieszkańców stolicy "Mordorem" wybuchł pożar. Pracowników położonych w tym rejonie biur zaniepokoił gęsty dym unoszący się z wietnamskiej restauracji przy ul. Suwak 3 (róg ul. Domaniewskiej).

Mł. bryg. Karol Kierzkowski z Państwowej Straży Pożarnej potwierdził zdarzenie. - Płonęło wyposażenie kuchni wolnostojącego baru wietnamskiego. Jedna osoba została poszkodowana. To właścicielka, która doznała szoku i zemdlała - informuje. Kobieta wymagała hospitalizacji, ale nie odniosła obrażeń w wyniku pożaru.

Przeczytaj też: Dobierał się do transformatora. Stanął w płomieniach

d1e9w0y

Na szczęście nie wybuchła znajdująca się w środku butla z gazem. Nie trzeba było też ewakuować pracowników z sąsiadujących budynków. W akcji brały udział trzy zastępy strażaków. Sytuacja została opanowania po kilkudziesięciu minutach. Jak udało się nam ustalić, konstrukcja budki jest cała, osmoleniu uległo natomiast jej wnętrze. Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną pożaru.

Internauci podzielili się zdjęciami dymu w mediach społecznościowych. Fotografie robią wrażenie. Jeden z filmów (poniżej) dostaliśmy bezpośrednio od świadka. Marzena Seferyniak przesłała nam wideo na platformę kontaktową dziejesie.wp.pl.

   Marzena Seferyniak
(Marzena Seferyniak)

Zobacz wideo:

Przeczytaj też: Bielany. Autobus stanął w ogniu. Nikt nie został ranny [ZDJĘCIA]

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d1e9w0y

Podziel się opinią

Share
d1e9w0y
d1e9w0y