Trwa ładowanie...

Pożar na Bródnie. Ogień zajął dziesiępiętrowy blok przy ulicy Rembielińskiej 19 w Warszawie. Spłonęła elewacja w całym pionie

Pożar na Bródnie. Ogień zajął dziesięciopiętrowy blok przy ulicy Rembielińskiej 19 w Warszawie koło godziny 4 rano. Według strażaków, pożar wybuchł w wyniku nieumyślnego podpalenia zgromadzonych przed budynkiem śmieci.

Share
Pożar na Bródnie. Ogień zajął dziesiępiętrowy blok przy ulicy Rembielińskiej 19 w Warszawie. Spłonęła elewacja w całym pionie
Źródło: WP.PL, fot: WP.PL
d29105a

Pożar na Bródnie - dziesiępiętrowy blok stanął w ogniu

Według informacji podanych przez TVN24, dzisiaj, w środę 14 sierpnia na Bródnie doszło do pożaru jednego z bloków mieszkalnych. Piotr Antonowicz z Komendy Państwowej Straży Pożarnej oznajmił, że do zdarzenia doszło o godzinie 4 w budynku przy ulicy Rembielińskiej 19. Najprawdopodobniej do podpalenia lokalu doszło w wyniku rzucenia niedopałka na składowane przed budynkiem śmieci i pozostałości mebli. Ogień bardzo szybko rozprzestrzenił się na elewację, która została zniszczona. Uszkodzeniu uległy również okna w mieszkaniach oraz na klatce schodowej.

Warszawa - pożar Rembielińskiej 19

Chociaż spalona jest elewacja w jednym z pionów, od parteru, aż po sam dach, a pożar trawił również wnętrza niektórych pokoi, na szczęście nie było rannych. Wymagana była jednak ewakuacja kilkunastu osób. Działania strażaków zakończyły się koło godziny 5 rano. Teraz sprawą zajmuje się policja. Zadaniem grupy dochodzeniowo-śledczej będzie dokonanie dokładnych oględzin i dokładnie wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

d29105a

Podziel się opinią

Share
d29105a
d29105a