Trwa ładowanie...
d6yh7g2

"Pożyczył" śmieciarkę po imprezie

Pojazd porzucił w rzece i uciekł
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pożyczył" śmieciarkę po imprezie
d6yh7g2

Do zdarzenia doszło ok. godziny 5:00 nad ranem kilka dni temu w Piasecznie. Dwaj młodzi mężczyźni prawdopodobnie wracający z imprezy, zainteresowali się lublinem należącym do jednej z firm sprzątających. Kiedy kierowca wyszedł na chwilę z pojazdu, jeden z mężczyzn wsiadł za kierownicę i ruszył z miejsca. Próby zatrzymania mężczyzny przez kierowcę lublina nie powiodły się, dodatkowo został on potrącony przez uciekającego sprawcę.

Na miejsce skierowano policyjny patrol. Do działań włączyli się kryminalni. Dzięki zapisom z kamer monitoringu miejskiego kryminalni bardzo szybko ustalili dane osobowe sprawcy. Po niedługim czasie okazało się, że samochód został porzucony w miejscowości Żabieniec w rzece Jeziorce.

Teraz pozostało tylko zatrzymać sprawcę zdarzenia. Mężczyzna ukrywał się, nie przebywał pod swoim adresem zamieszkania. 23-latek doskonale wiedział, że jest poszukiwany przez policję. Dwa dni temu sam zgłosił się na komendę.

d6yh7g2

Teraz dochodzeniowcy przedstawią zatrzymanemu prawdopodobnie zarzut krótkotrwałego użycia cudzego pojazdu oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia człowieka. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.

d6yh7g2

Podziel się opinią

Share
d6yh7g2
d6yh7g2