Praga Północ: niezadowolony klient zdemolował restaurację. "Bo posiłek był niesmaczny"

Wartość powstałych strat oszacowano na kwotę około 4 tys. złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Praga Północ: niezadowolony klient zdemolował restaurację. "Bo posiłek był niesmaczny"

Grupa trzech mężczyzn zdemolowała restaurację. Powód? Jednemu z nich nie smakowało przygotowane danie. Badanie alkomatem wykazało, że sprawcy byli pod wpływem alkoholu, a wartość powstałych strat wyceniono na 4 tys. złotych.

Jeden z klientów restauracji z Pragi Północ - niezadowolony z przygotowanego posiłku - zażądał innego dania, nie chcąc jednak zapłacić. Kiedy właściciel odmówił, mężczyzna butelką po piwie zbił witrynę i się oddalił.

Po chwili zdenerwowany klient wrócił... ale tym razem w towarzystwie trzech kolegów. Agresywni mężczyźni drewnianymi pałkami zaczęli demolować lokal. Zniszczone zostały stoliki i krzesła. Przerażeni pracownicy powiadomili policję.

Funkcjonariusze z patrolówki rozpoczęli poszukiwania sprawców. - W jednej z klatek schodowych zauważyli grupę osób, których rysopisy były zbliżone do wyglądu napastników. Zatrzymany Adrian N. (lat 19), Kamil J. (lat 27), Tomasz D. (lat 21) oraz Patryk K. (lat 22) trafili do północnopraskiej komendy - informuje stołeczna policja.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Wszyscy byli też już wcześniej notowani.

Wartość powstałych strat oszacowano na kwotę około 4 tys. złotych. Podejrzani usłyszeli już zarzuty za popełnione przestępstwo. Mężczyźni podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanego im czynu i dobrowolnie poddali się karze.

Źródło: KSP

Oprac. Karolina Pietrzak

Przeczytajcie również: Zabił dziecko na pasach. Skandalicznie niski wyrok

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.