Trwa ładowanie...

Praga-Północ: poczęstowali alkoholem 13-latki. Jedną z nich zgwałcili

Dwie trzynastolatki postanowiły zaszaleć: wypiły po setce wódki i ruszyły w miasto. Dla jednej z nich skończyło się to tragicznie.
Share
Strażnicy miejscy znaleźli pijaną 13-latkę. Jej koleżanka została zgwałcona
Strażnicy miejscy znaleźli pijaną 13-latkę. Jej koleżanka została zgwałconaŹródło: East News, Fot: Marek Konrad/REPORTER
d2qeius

W nocy z soboty na niedzielę, koło północy, patrol straży miejskiej zauważył nastolatkę idącą chwiejnym krokiem ulicą Mackiewicza przy Targowej. Gdy zaczęli z nią rozmawiać, okazało się, że dziewczyna ma 13-lat i mieszka po drugiej stronie Wisły. Co robiła więc sama o tej porze na Pradze-Północ?

Okazało się, że postanowiła zaszaleć razem ze swoją koleżanką. Najpierw wypiły po setce wódki, a potem postanowiły iść na spacer. Przy ul. Targowej zaczepiły dwóch siedzących na murku mężczyzn. Poprosiły ich, by poczęstowali je papierosem. Nie wiadomo, jak wyglądał przebieg rozmowy, która wywiązała się między tą czwórką. Finał był jednak taki, że wkrótce razem pili alkohol za pobliskimi pawilonami.

d2qeius

To był jednak dopiero początek wstrząsającej opowieści 13-latki. Okazało się, że jeden z mężczyzn najpierw całował się z jej koleżanką, a potem - gdy zasnęła - zaciągnął ją w krzaki przy nasypie kolejowym i wykorzystał seksualnie.

Dziewczyna zaprowadziła strażników do swojej koleżanki. Dziewczyna leżała na ziemi, miała drgawki i wymiotowała. Jej ubranie było porozpinane.

Strażnicy nakryli ją kocem termicznym i wezwali pogotowie ratunkowe. Obie dziewczynki trafiły do szpitala.

Nieletnia, która samotnie spacerowała ul. Mackiewicza, podała strażnikom dokładne rysopisy obu mężczyzn, z którymi piły z koleżanką alkohol. Jeden z nich został ujęty przy murze w pobliskich zaroślach. Drugiego złapano kilka godzin później. Przyznał się do molestowania 13-latki.

Źródło: strazmiejska.waw.pl

d2qeius

Podziel się opinią

Share
d2qeius
d2qeius