Trwa ładowanie...

Premiera nowej produkcji ekipy Wielkie Joł!

Na płycie warszawskiej grupy usłyszycie muzyków z Polski i zza oceanu

Premiera nowej produkcji ekipy Wielkie Joł!
d1c5fba

Już 13 października o godzinie 16:00 warto przyjść do sklepu PLNY Stolica na spotkanie z autorami najnowszej produkcji HOWWA 3 DYNASTIA MIXTAPE. Ten autorski pomysł realizowany przez Dj'a Tuniziano, zawiera zaskakujące i starannie dobrane blendy wynikające z połączenia twórczości Jay-Z oraz Tede.

Tym razem Tuni idzie jednak o krok dalej. Nie dość, że Howwa 3 jest dwupłytowa, to oprócz dwóch już wspomnianych raperów na trzeciej części HOWWA Mixtape usłyszeć można również ekipy z nimi związane, między innymi: Numera Raz, Smagalaz, Wice Wersa, Setkę, Wuwunia, Szynę, B.R.O, Zgrywusa, a także Wujka Samo Zło i Człowieka Nowej Ery. Zza oceanu pojawiają się między innymi Memphis Bleek, Pharrell, Amil, Beyonce, Kanye West, Beanie Sigel i Foxy Brown.

Oprócz blendów utworów znanych i lubianych na produkcji HOWWA 3 DYNASTIA MIXTAPE znajdują się nowe utwory oraz muzyka autorstwa m.in. Sir Micha, Luxona oraz Tede.

d1c5fba

- Howwa 3 to nie tylko blendy, ale również zupełnie premierowe utwory. W zasadzie nagrała się cała ekipa Wielkie Joł, tylko dziadeczek Numer Raz nie wyrobił się, ale jest blend, więc Numer też się pojawia - dodaje Dj Tuniziano.

Tego samego dnia o godzinie 19:00 warto zajrzeć do Mr. Pancake na specjalne okolicznościowe menu, a później od 21:00 na premierę najnowszej produkcji w warszawskim klubie 1500m2.

Tego sobotniego wieczoru zagra liczna reprezentacja ekipy Wielkie Joł: Tede, Numer Raz, Warszafski Deszcz, Smagalaz, Wice Wersa, Setka, WSZ, Wuwunio, Bastrap, Szyna, Zgrywus, PsychoStach, Prapshot. Za gramofonami Dj Tuniziano, a imprezę poprowadzą Wujek Samo Zło i Rufin MC. Wjazd: 20zł.

*13 PAŹDZIERNIKA 2012 W SKRÓCIE:* 16:00 PLNY STOLICA / SPOTKANIE Z ARTYSTAMI 19:00 MR. PANCAKE / PREMIERA MENU HOWWA / SPOTKANIE Z ARTYSTAMI 21:00 1500M2 / KONCERT PREMIEROWY

d1c5fba
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c5fba