Trwa ładowanie...
dnr1ba8
Informacja prasowa

Premiera Teatru WARSawy i Akademii Teatralnej w Warszawie

Efekty współpracy teatru i uczelni będzie można zobaczyć już 11 maja, o godz. 20.00 na scenie Teatru WARSawy. Jest to polska prapremiera spektaklu „Ktoś tu przyjdzie” w reż. Katarzyny Łęckiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera Teatru WARSawy i Akademii Teatralnej w Warszawie
(Materiały prasowe)
dnr1ba8

On i ona uciekają przed światem. Szukają miejsca, gdzie będą sami w sobie nawzajem. Ich przystanią staje się dom nad brzegiem morza, gdzie jedyną rzeczywistością zdaje się być otaczająca ich przyroda. Poczucie bezpieczeństwa, zbudowane na kruchych filarach, znika z chwilą pojawienia się obcego, który zmusza bohaterów do skonfrontowania się z pytaniem: Czy można uciec od wszystkich? Czy ci inni nie będą z nami i tak?

Polska prapremiera „Ktoś tu przyjdzie” Jona Fossego to znakomita okazja, żeby zetknąć się z twórczością norweskiego dramaturga, który zyskał miano współczesnego Ibsena.

W rolach głównych występują: Sławomir Pacek, Alicja Pietruszka, Miron Jagniewski

dnr1ba8

Reżyserka, Katarzyna Łęcka, jest absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Studia Prób w Szkole Wajdy w Warszawie. W 2016 r. powstał jej krótkometrażowy film dokumentalny „Pars pro toto”, w którym opowiada historię ostatnich lat życia Zdzisława Beksińskiego. Na stałe współpracuje z wieloma teatrami w całej Polsce.

Spektakle zaplanowane są na 11, 12, 13 maja w Teatrze WARSawy.

Więcej informacji na stronie www.teatrwarsawy.pl

BILETY NA SPEKTAKLE KUPISZ KLIKAJAĆ W TEN LINK:
https://www.ebilet.pl/teatr/tragedia-dramat/ktos-tu-przyjdzie/?partner=wp

dnr1ba8

Podziel się opinią

Share
dnr1ba8
dnr1ba8