Trwa ładowanie...

Próbował połknąć narkotyki popijając je wodą z kałuży

Do zdarzenia doszło wczoraj przy ulicy Wrzeciono

Share
Próbował połknąć narkotyki popijając je wodą z kałuży
d2jr3r9

Bywa, że w sytuacjach stresowych, osoby posiadające przy sobie środki odurzające, ryzykując własne życie lub zdrowie próbują połknąć narkotyki. Takie zdarzenie miało miejsce właśnie przy ulicy Wrzeciono. Jeden z mężczyzn na widok funkcjonariuszy próbował połknąć zawiniątko z amfetaminą, popijając je wodą z kałuży. Na szczęście nie zdążył. 32-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:00. Wówczas to bielańscy policjanci zauważyli dwóch młodych ludzi idących ulicą Wrzeciono. Policjanci postanowili ich wylegitymować. Na widok służbowych legitymacji, jeden z mężczyzn zaczął uciekać, uciekając, włożył sobie zawiniątko do ust, następnie napił się wody z kałuży i próbował połknąć zawiniątko. Zapobiegł temu funkcjonariusz.

Jak się okazało była to torebka z amfetaminą. 32-letni Daniel M. został zatrzymany i przewieziony do komendy. Mężczyzna już został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

d2jr3r9

Podziel się opinią

Share
d2jr3r9
d2jr3r9