Trwa ładowanie...
d15yv2n

Próbował rozjechać funkcjonariuszy!

"Obrażenia ciała jednego ze strażników"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Próbował rozjechać funkcjonariuszy!
d15yv2n

Kilka minut po północy Straż Ochrony Kolei wezwała funkcjonariuszy policji . Jak poinformowali sokiści, próbowali podjąć interwencję wobec osoby chodzącej sobie po torach. Mężczyzna nie reagował na polecenia pracowników kolei, a po chwili wsiadł do samochodu i próbował nim rozjechać funkcjonariuszy. Na szczęście cała sytuacja zakończyła się tylko niegroźnymi obrażeniami ciała jednego ze strażników. Po zdarzeniu napastnik odjechał.

Do zdarzenia doszło w podwarszawskiej miejscowości Jaktorów. Policjanci wyruszyli na poszukiwania, jednak okazało się, że trwało one krócej niż sądzono, bowiem 27-latek sam zgłosił się na komisariat. Mundurowi zatrzymali go do wyjaśnienia, a w chwilę później odnaleziono także rozbity samochód. Jak się okazało, podczas ucieczki mężczyzna uderzył nim w drzewo. W pojeździe funkcjonariusze zabezpieczyli metalowe przedmioty pochodzące z kradzieży na terenie kolejowym.

27-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Piotr S. usłyszał zarzut dokonania czynnej napaści na funkcjonariuszy, a sąd objął mężczyznę policyjnym dozorem.

d15yv2n

Przeczytajcie też: Groził, że podpali budynek!

d15yv2n

Podziel się opinią

Share

d15yv2n

d15yv2n