Trwa ładowanie...

Próbował wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego. Groził funkcjonariuszowi BOR nożem

"Zaczął mu grozić pobiciem i odszedł. Po chwili wrócił z nożem"
Share
Próbował wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego. Groził funkcjonariuszowi BOR nożem
d3oj8aw

Mateusz L., mieszkaniec miejscowości Kosmomłoty próbował wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego. Gdy nie został wpuszczony zaczął grozić funkcjonariuszowi BOR nożem. Został ujęty przez straż miejską.

Do incydentu doszło w sobotę 3 grudnia. - Około 10.00 na teren Pałacu Prezydenckiego próbował wejść młody mężczyzna. Gdy nie wpuścił go tam funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu, zaczął mu grozić pobiciem, a po chwili nóż, którym groził pilnującemu pałacu. Gdy ten ostrzegł, że użyje broni, napastnik próbował się oddalić - relacjonują mundurowi .

Mężczyzna został ujęty przez straż miejską przy hotelu Bristol. Mateusz L. oświadczył, że "chciał porozmawiać z prezydentem i zwiedzić pałac", bo ten "jest utrzymywany jest z podatków”.

d3oj8aw

Strażnicy przekazali mężczyznę policji , która potwierdza ten incydent. - Mężczyzna usłyszał już zarzuty gróźb karalnych i znieważenia funkcjonariusza - mówi WawaLove.pl Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji. - Decyzją lekarza został umieszczony w szpitalu na Nowowiejskiej. Teraz biegli sprawdza, czy w moimencie popełniania czynu Mateusz L. był poczytalny - dodaje oficer prasowy.

Przeczytajcie też: Wypadek na S8. Dziecko trafiło do szpitala

d3oj8aw

Podziel się opinią

Share
d3oj8aw
d3oj8aw