Trwa ładowanie...

Producent "Warsaw Shore" przeprasza za reklamę na Smyku! [wideo]

Obiecuje również, że reklama niedługo zniknie...
Share
Producent "Warsaw Shore" przeprasza za reklamę na Smyku! [wideo]
d1lgmc3

Dom Towarowy Smyk to przykład architektury powojennego modernizmu i pierwszy budynek w amerykańskim stylu, jaki powstał w Warszawie. Obecnie jest powierzchnią reklamową dla programu WARSAW SHORE.

Niedawno pojawił się w sieci fanpejdż "Usuńcie baner Warsaw SHORE ze Smyka" . Ma już ponad 11 tys. polubień. W sieci natrafiliśmy też na akcję "Zrób dym! " , której organizatorzy mają już na koncie pewne sukcesy - dzięki nim i zaangażowaniu internautów w ciągu 21 godzin prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz otrzymał 1210 maili z prośbą o znalezienie rozwiązania sytuacji Sebastiana z Wrocławia, któremu zabrakło 5 złotych 20 groszy do spłaty długu w związku z czym zjawił się u niego komornik.

Czytaj również: Są miasta, które poradziły sobie z reklamowych chaosem

Producent serialu w wywiadzie przeprosił warszawiaków za obecność reklamy na budynku. - Wszystkich tych, którzy czują sie związani z pięknem budynku Smyk (...) szczerze przepraszam.

Obiecał również, że wielka płachta zniknie wkrótce z fasady Smyka... jednak nie dlatego, że powinna - producent stwierdził, że po prostu nie stać go na to, aby wisiała tam ona zbyt długo... Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, który zamieściliśmy PONIŻEJ.

d1lgmc3

* PRZECZYTAJ TEŻ: WARSZAWA TO NIE DZIWKA*

d1lgmc3

Podziel się opinią

Share
d1lgmc3
d1lgmc3