Trwa ładowanie...
ekologia
+1

Projekt EKOstudent 2013

Spotkania i warsztaty o odpowiedzialnej konsumpcji, ekokuchni, zdrowym trybie życia czy ekologicznej jeździe samochodem. Do tego EKOlotek, pokaz Ekomody, Swap Mnie i piknik w Ogrodach Rektorskich

Share
Projekt EKOstudent 2013
dbcpzug

Nadchodzi VII edycja EKOstudenta organizowanego przez Zrzeszenie Studentów Polskich, organizację działającą przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. To ogromny happening trwający cztery dni, który w tym roku odbędzie się w dniach 7-10 maja. Głównym celem EKOstudenta jest podniesienie świadomości ekologicznej warszawskich studentów oraz ich wiedzy dotyczącej zrównoważonego rozwoju, CSR i zdrowego trybu życia.

Na uczestników czekają liczne warsztaty merytoryczne (m.in. „Dialog z interesariuszami jako element strategii odpowiedzialnego biznesu” zorganizowany przez Deloitte, partnera strategicznego projektu), ekokulinarne i ruchowe (joga, zumba, dancehall), a także spotkania z dietetykami i szkoła „ecodrivingu”.

Ponadto, na Auli Spadochronowej (w Gmachu Głównym) przez cały okres trwania projektu będzie mieć miejsce EKOlotek – loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Co zrobić aby wziąć w niej udział? Wystarczy przynieść określoną ilość odpadów (szczegółowe informacje już wkrótce na stronie internetowej) i posegregować je do odpowiednich pojemników. Nic prostszego! Do wygrania żywność ekologiczna, kosmetyki, artykuły papiernicze czy ekotorby.

dbcpzug

Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników mody – Swap Mnie, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań oraz pokaz EKOfashion z prawdziwego zdarzenia. A w piątkowy wieczór, po raz pierwszy w historii Chillout w Ogrodach Rektorskich.

Więcej informacji na temat projektu i zapisów na warsztaty na stronie internetowej www.ekostudent.pl oraz na Facebooku .

dbcpzug

Podziel się opinią

Share
dbcpzug
dbcpzug