Trwa ładowanie...
holderName

Prokuratura bada sprawę tragicznego wypadku na św. Wincentego. To Adam M. zabił 16-latkę?

Śledczy przesłuchali syna właścicielki auta osobowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prokuratura bada sprawę tragicznego wypadku na św. Wincentego. To Adam M. zabił 16-latkę?
holderName

Sprawa śmiertelnego potrącenia na Targówku, z końca ubiegłego roku ma swój dalszy ciąg. Policjanci ustalili personalia właścicielki samochodu, którym spowodowano wypadek. Jednak okazuje się, że śledczy niedawno przesłuchali jej syna, Adama M.

To on mógł 28 grudnia siedzieć za kierownicą mercedesa i zabić 16-letnią dziewczynę. Przypuszczenia te weryfikuje teraz prokuratura . - Mężczyzna został już przesłuchany w charakterze świadka. Kolejne czynności będą polegać na pobraniu od niego materiału biologicznego oraz szczegółowym zbadaniu śladów na pojeździe - powiedział WawaLove.pl Artur Oniszczuk z Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ. 24-letni Adam M. jest już dobrze znany funkcjonariuszom, ponieważ w przeszłości był karany za przestępstwa narkotykowe.

Przypomnijmy, że do tragicznego w skutkach wypadku doszło pod koniec grudnia. Kierowca auta osobowego, jadąc z dużą prędkością, potrącił na ulicy św. Wincentego 16-latkę, która niestety nie przeżyła. Ponadto odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając dziewczynie pomocy. O szczegółach można przeczytać tutaj .

holderName

Przeczytajcie też: Siedemnasta miejska ślizgawka uruchomiona na Bielanach

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName