ycipk-1v18gi

Prokuratura: jest list gończy za "Hossem"

Męczyzna oszukał metodą "na wnuczka" na łączną kwotę ponad 1,4 mln złotych
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prokuratura: jest list gończy za "Hossem"
ycipk-1v18gi

Arkadiusz Ł., ps. "Hoss", podejrzany o oszustwa metodą na wnuczka, jest poszukiwany listem gończym - poinformowała prokuratura.

Wydane jest postanowienie w przedmiocie poszukiwania podejrzanego listem gończym - powiedziała prok. Magdalena Sowa z warszawskiej Prokuratury Okręgowej.

W piątek po południu wielkopolska policja podała, że funkcjonariusze, którzy mieli doprowadzić "Hossa" do aresztu śledczego, nie zastali go pod adresem wskazanym w nakazie wydanym przez sąd. W czwartek sąd zdecydował, że podejrzany o wyłudzenia metodą na wnuczka ma trafić do aresztu, przychylając się do zażalenia prokuratury na niearesztowanie mężczyzny przez sąd niższej instancji.

ycipk-1v18gi

Jak już informowaliśmy , "Hoss" usłyszał zarzuty popełnienia, w ramach zorganizowanej grupy przestępczej, czterech oszustw metodą "na wnuczka" na łączną kwotę ponad 1,4 mln złotych. Na początku tego tygodnia policja z Poznania, gdzie mieszka Hoss, poinformowała, że podejrzany łamie postanowienie sądu, gdyż na komisariacie stawił się zaledwie jeden raz. Obrońca Arkadiusza Ł. mec. Kowzan mówił wówczas, że jego klient nie stawia się na komisariacie ze względu na stan zdrowia.

Źródło PAP

Przeczytajcie też: Telewizyjny wróżbita podejrzany o pedofilię. "Pokrzywdzonych aż pięć dziewcząt"

Podziel się
ycipk-1v18gi
ycipk-1v18gi
ycipk-1v18gi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v18gi