Trwa ładowanie...
d25rj75

Propozycje kandydata PO dla Targówka. Metro do PKP Toruńska

Rafał Trzaskowski w ramach akcji "18 dzielnic 1 Warszawa" przedstawił pomysły dla Targówka. - Już dzisiaj metro jest budowane. Ja chcę tę drugą linię skończyć i ją rozszerzyć właśnie do stacji PKP Toruńska - zadeklarował kandydat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski (East News, Fot: Andrzej Iwanczuk)
d25rj75

Budowa II linii metra na Bródno i jej rozbudowa do PKP Toruńska

- Najważniejsze z nich to rozbudowa drugiej linii metra na Bródno i wydłużenia metra do stacji PKP Toruńska - zapewnił kandydat.

Budowa nowych szkół, przedszkoli i żłobków

d25rj75

- Rozmawialiśmy właśnie przed chwilą z nauczycielami i z rodzicami o potrzebach dotyczących infrastruktury i zapowiadamy kolejne, trzy nowe szkoły, tutaj na Targówku, jak również nowe przedszkola i nowe żłobki i rozbudowę, co ważne, dzisiaj istniejących placówek - tłumaczył polityk.

- Rozmawialiśmy też jak poradzić sobie z kumulacją roczników, którą nam zgotował PiS, to jest rzecz, która, jak właściwie w każdej dzielnicy, rozpala umysły. Czyli kwestia infrastruktury związanej z edukacją - dodał.

Budowa i modernizacja domów kultury, budowa kompleksu rekreacyjnego

- Ja dzisiaj miałem także spotkanie ze środowiskami sportowymi w Śródmieściu, z przedstawicielami klubów, środowisk sportowych. Jedną z rzeczy, która była zgłaszana, to właśnie kwestia rozbudowy kompleksów rekreacyjnych i tutaj na Targówku taką rozbudowę chcemy zaproponować - zadeklarował Trzaskowski.

d25rj75

Zobacz także: Tarczyński: Smarzowski obnażył to, kim jest. "Kler" to płytka prowokacja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d25rj75

Podziel się opinią

Share

d25rj75

d25rj75