Trwa ładowanie...

Prostytucja w Warszawie

W samym tylko centrum swoje usługi proponuje ponad 700 kobiet!

Share
Prostytucja w Warszawie
d3gi908

Najstarszy zawód świata w stolicy ma się bardzo dobrze. Agencje towarzyskie w Warszawie znajdują się w każdej dzielnicy. - pisze portal Naszemiasto.pl

Ile jest naprawdę prostytutek w Warszawie - nie wiadomo. Nie wszystkie afiszują się ze swoimi usługami w internecie. Jednak na podstawie ogłoszeń w popularnych portalach oferującym wprost usługi erotyczne pań można wyliczyć, że w stolicy aktywnych jest ok. 2000 prostytutek. Najwięcej ofert towarzyskich znaleźć można na lewym brzegu Wisły - około 1700 anonsów. Na prawym brzegu jest ich zdecydowanie mniej - "zaledwie" 200 ofert.

Wśród dzielnic lewobrzeżnej Warszawy, "najbogatszą" ofertę ma Centrum - ponad 700 pań pracuje właśnie w tej dzielnicy. Na drugim miejscu plasuje się Wola - prawie 400 anonsów, a ostatnim stopień niechlubnego podium należy do Mokotowa - 277 anonsów.
Wiek nie ma właściwie znaczenia. Najmłodsze dziewczyny piszą na swoich stronach, że właśnie odebrały dowód osobisty (!), jest również "51-letnia" Wanda - czytamy w portalu.

d3gi908

Ceny: Warszawa jest najdroższym miastem w Polsce pod względem korzystania z usług płatnej miłości. Średnia cena godzinnego spotkania z prostytutką to mniej więcej 200 zł. Oferty luksusowe: (np. dwie panie oferujące oprócz typowych usług, miłą konwersację w języku angielskim ) to już koszt rzędu 400 - 500 zł. Za całonocne spotkanie trzeba zapłacić od 1500 do 2000 zł.

d3gi908
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gi908