Trwa ładowanie...

Protest przed Ministerstwem Zdrowia

W związku z protestem możliwe są utrudnienia w ruchu.

Protest przed Ministerstwem Zdrowia
d3f5lxp
d3f5lxp

W samo południe przed siedzibą Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej rozpoczął się protest w obronie pielęgniarek i położnych. Pikietują pielęgniarki z różnych części Polski. W przypadku braku możliwości przejazdu ul. Miodową autobusy będą kierowane na trasy objazdowe.

– Jesteśmy świadkami wydarzeń, które dają nam wszystkim szansę na uzyskanie tego o czym wszyscy marzymy – godnych warunków pracy. Nie możemy spodziewać się, że droga będzie łatwa i przyjemna. Pora jednak zdać sobie sprawę, że mamy ogromną siłę, ogromny potencjał i jakże ogromnym marnotrawstwem byłoby zmarnowanie tego co zrobiły nasze koleżanki z Centrum Zdrowia Dziecka . Nie możemy pozwolić aby trud i wysiłek, które zostały włożone poszły na marne. Walczmy razem z Nimi! Bo sprawa jest wspólna. Pokażmy, że jesteśmy z nimi! Walczmy o dobro pacjentów i dobro nasze – argumentują organizatorzy akcji protestacyjnej.

Organizacja ruchu

W przypadku braku możliwości przejazdu ul. Miodową autobusy będą kierowane na trasy objazdowe:

116, 178, 503, 518

d3f5lxp

w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska, Nowodwory:

od skrzyżowania Miodowa / Senatorska: Senatorska – pl. Bankowy – Andersa - Świętojerska – Bonifraterska i dalej swoimi trasami

180

w kierunku Chomiczówka:

od skrzyżowania Miodowa / Senatorska: Senatorska – pl. Bankowy – Andersa- Nowolipki - Zamenhofa – Anielewicza i dalej swoja trasą,
w kierunku Wilanów:

od skrzyżowania Anielewicza/ Andersa: Andersa – pl. Bankowy – Senatorska – Miodowa i dalej swoją trasą
Na trasach objazdowych obowiązują przystanki: jako stałe – pierwsze napotkane po zjeździe ze stałej trasy, pozostałe – jako warunkowe.

d3f5lxp

Protest rozpoczął się punktualnie o godz. 12. przed siedzibą Ministerstwa Zdrowia, przy ul. Miodowej 15 w Warszawie.

Źródło: (ZTM/trybuna.eu)

d3f5lxp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f5lxp