Trwa ładowanie...
d2wiqc5

Protesty i remonty. Sporo utrudnień

Remont Kawęczyńskiej, badania na pl. Teatralnym oraz protesty dostawców buraków cukrowych
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Protesty i remonty. Sporo utrudnień
d2wiqc5

Idzie słońce, idą remonty. Już dziś rusza generalny remont Kawęczyńskiej na Pradze. Między Ząbkowską a Otwocką będzie wymieniana nawierzchnia jezdni i chodników. Dodatkowo mają stanąć nowe laternie, więc spodziewajmy się też czasowych zamknięć części chodników. Za to ma przybyć zatoczek parkingowych. Ponadto pomiędzy Ząbkowską a Folwarczną brukarze będą odtwarzali historyczną kamienną nawierzchnię.

Co jeszcze?* Część pl. Teatralnego zajęli archeolodzy.* Od dziś wyłączonych z użytkowania będzie około 130 miejsc parkingowych. Czynny będzie fragment parkingu od strony ul. Moliera. Utrudnienia potrwają do końca sierpnia.

Jakby było mało, dziś, do godz. 16.00 potrwają protesty rolników, dostawców buraków cukrowych i pracowników cukrowni. Protest zaczęli oni już o 12.00, w tej chwili zebrało się już kilkaset osób. Rolnicy przejdą przez plac Trzech Krzyży na ul. Wiejską przed Sejm, a potem udadzą się ul. Piękną i Al. Ujazdowskimi pod kancelarię premiera. Będą czasowe utrudnienia w ruchu, a nawet czasowe wyłączenia ulic.

d2wiqc5

Więcej o poniedziałkowych protestach i utrudnieniach przeczytacie TUTAJ .

d2wiqc5

Podziel się opinią

Share
d2wiqc5
d2wiqc5