Trwa ładowanie...

Przed policją schował się w szafie

Zapomniał o wystającej spod ubrań stopie

Przed policją schował się w szafie
dy7g102
dy7g102

29-letni Daniel F. nie próżnował w ostatnich miesiącach. W celach rabunkowych włamał się do niejednej piwnicy. Policjanci zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu po przeprowadzeniu analizy zawiadomień o kradzieżach z włamaniem do piwnic na terenie Grochowa ustalili, że najprawdopodobniej przestępstw tych dopuścił się właśnie on.

Mężczyzna znany już był policji z wcześniejszych zatrzymań. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany listem gończym w celu doprowadzenia do aresztu, gdzie ma do odbycia karę półtora roku pozbawienia wolności.

dy7g102

Policjanci po dokonaniu kilku sprawdzeń pojawili się w mieszkaniu mężczyzny. Drzwi otworzył jego ojciec, który przekonywał funkcjonariuszy, że syna nie ma w domu i nie ma pojęcia, gdzie może być. Po chwili jednak wpuścił ich do środka.

Policjanci bardzo szybko zauważyli, że z szafy , spod ubrań wystaje stopa. Była to oczywiście stopa Daniela F. Został on zatrzymany. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu 21 zarzutów kradzieży z włamaniem. 29-latek został już osadzony w areszcie śledczym, gdzie spędzi najbliższych 18 miesięcy.

dy7g102
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy7g102