Trwa ładowanie...

Przejechał pod przejazdem (wideo)

I za chwilę zderzył się z Audi...

Przejechał pod przejazdem (wideo)
d4ma7f8

W Sulejówku kilka dni temu o mały włos nie doszło do tragedii. Materiał, który pokazujemy poniżej zarejestrowany został przez kolejowy monitoring. Pomimo załączonej ostrzegawczej sygnalizacji i opuszczających się zapór, kierowca BMW wjechał na przejazd, który zdążył w porę opuścić, lecz na wysokości kolejnej zapory po drugiej stronie torów zderzył się z jadącym z naprzeciwka Audi. Kierowca drugiego samochodu prawdopodobnie stracił panowanie nad autem.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zderzeniu. W tej chwili policjanci analizując nagranie z monitoringu i zgromadzone w sprawie materiały, będą dokładnie wyjaśniać okoliczności tej kolizji drogowej.

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek w rejonie przejazdów kolejowych. Opuszczające się zapory i czerwony sygnalizator, zwiastuje nadjeżdżający skład pociągu, dlatego w takiej sytuacji należy zwolnić, zatrzymać się i pod żadnym pozorem nie wjeżdżać na tory, bo może dojść do tragedii.

d4ma7f8

W konfrontacji z pociągiem każdy samochód, który znajdzie się na torach, nie będzie miał szans w starciu z setkami ton pędzącej stali.Pamiętajmy o tym

* *Zobaczcie wideo!

d4ma7f8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ma7f8