Trwa ładowanie...
d71n82k

Przepychanki przed Sejmem. Obywatele RP: pierwsza wyrwa zrobiona

Obywatele RP protestowali przed Sejmem. "Pierwsza wyrwa zrobiona" - poinformowali i opublikowali zdjęcie uszkodzonych policyjnych barierek. Następnie próbowali przejść na ul. Nowogrodzką. Doszło do przepychanek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Protest Obywateli RP przed Sejmem
Protest Obywateli RP przed Sejmem (WP.PL)
d71n82k

Mateusz Morawiecki zastąpi Beatę Szydło na stanowisku szefa rządu. Dotychczasowa premier ma zostać wicepremierem ds. społecznych. Zmiany w rządzie wywołały falę poruszenia, komentują niemal wszyscy: politycy, dziennikarze i zwykli ludzie.

Beata Szydło w poruszającym wpisie podziękowała za prace na stanowisku premiera rządu. - Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem - przyznała.

W tym czasie przed Sejmem zebrali się protestujący Obywatele RP. Do interwencji zmuszeni zostali funkcjonariusze policji. Ustawiono barierki odgradzające policjantów od protestujących. Przez cały wieczór dochodziło jednak do przepychanek.

Protestujący zdecydowali się też przejść na ul. Nowogrodzką. Policja otoczyłam marsz i wezwała jego uczestników do opuszczenia zgromadzenia. Następnie zaczęto legitymować protestujących i wystawiać mandaty za blokowanie ruchu.

d71n82k

Podziel się opinią

Share
d71n82k
d71n82k