Trwa ładowanie...

Przetarg na dokumentację projektową Trasy Krasińskiego. Wpłynęło 13 ofert

Rozbieżności cenowe są znaczące.

Share
Przetarg na dokumentację projektową Trasy Krasińskiego. Wpłynęło 13 ofert
d27pc2r

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych poinformował, że do przetargu na aktualizację dokumentacji zgłosiło się 13 firm i konsorcjów. Najniższą ofertę złożyły Mosty Gdańsk i wynosi ona 2,88 mln zł. Co ciekawe jeden z uczestników przetargu zaproponował cenę , w wysokości ponad 18 mln zł. Jednak ZMID na realizację zadania i tak przeznaczył aż 25 mln zł. Pomimo tych rozbieżności, wszyscy oferenci zadeklarowali skrócenie terminu realizacji zamówienia o 3 miesiące.

Szczegółową analizą wszystkich złożonych ofert zajmie się wkrótce komisja przetargowa. Ostatecznie wyłoniony wykonawca będzie miał za zadanie aktualizację istniejącej dokumentacji projektowej Trasy Krasińskiego na odcinku od placu Wilsona do ulicy Matki Teresy z Kalkuty. *__*

Termin realizacji tego zadania, razem z uzyskaniem pozwolenia na realizację inwestycji, upływa 31 października 2016 r. Sam projekt spotyka się z licznymi uwagami m.in. ze strony mieszkańców Pragi i Żoliborza. Ratusz zakłada, że budowa Trasy mogłaby się rozpocząć dopiero w 2021 roku, a jej szacunkowy koszt wynosi około 700 mln zł.

d27pc2r
d27pc2r

Podziel się opinią

Share
d27pc2r
d27pc2r