Trwa ładowanie...

Przewoził 4 kg amfetaminy i 20 tys. zł w BMW. Policja znalazła "karton z białym proszkiem"

Mężczyznę zatrzymali policjanci z warszawskiej Woli.

Share
Przewoził 4 kg amfetaminy i 20 tys. zł w BMW. Policja znalazła "karton z białym proszkiem"
d3qtrq1

- Stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie ok. 4 kg amfetaminy. 42-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Mężczyznę zatrzymali policjanci z warszawskiej Woli. "42-latek, który kierował samochodem marki BMW, na widok umundurowanego patrolu policji był wyraźnie zaniepokojony. Funkcjonariusze podczas kontroli w bagażniku samochodu znaleźli karton, w którym były cztery paczki z białym proszkiem. Wstępne badanie wykazało, że jest to ok. 4 kg amfetaminy. Ponadto mężczyzna miał przy sobie saszetkę z pieniędzmi. Po przeliczeniu okazało się, że było to 20 tys. zł" - powiedział PAP rzecznik prasowy KSP kom. Sylwester Marczak.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że Marcin K. był wielokrotnie notowany za przestępstwa kryminalne i udział w grupie przestępczej.

d3qtrq1

Mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec 42-latka środka izolacyjnego. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Teraz może grozić mu kara do 10 lat więzienia.

Źródło: PAP

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Zdalnie sterowana zabawka zraniła kobietę. Właściciel usłyszy zarzuty

d3qtrq1

Podziel się opinią

Share
d3qtrq1
d3qtrq1