Trwa ładowanie...

Przez cztery dni błąkała się po mieście. 81-latkę znaleźli strażnicy miejscy

Była zdezorientowana i zziębnięta

Share
Przez cztery dni błąkała się po mieście. 81-latkę znaleźli strażnicy miejscy
d1kpa6z

81-latka siedziała na ławce pod wiatą przystankową w ubłoconym ubraniu, była zdezorientowana i zziębnięta. Kobieta cztery dni wcześniej wyszła z domu. Szukała ją rodzina, a policja uznała za zaginioną. Dzięki czujności mieszkańców i reakcji strażników miejskich wróciła pod opiekę najbliższych.

Strażnicy miejscy otrzymali informację, że na przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Posag 7. Panien w Ursusie znajduje się kobieta, która chwilę wcześniej straciła równowagę i upadła.

Na miejscu strażnicy zastali starszą panią siedzącą na ławce pod wiatą. Kobieta miała ubłocone ubranie, nie miała widocznych obrażeń. Podczas rozmowy z mundurowymi powiedziała, że przewróciła się, ale nie potrzebuje żadnej pomocy.

Strażnicy zwrócili uwagę, że wygląd 81-latki dokładnie pasuje do rysopisu osoby zgłoszonej jako zaginiona. Natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe oraz poinformowano policję. Skontaktowano się również z rodziną kobiety. Jej córka potwierdziła, że znajdująca się na przystanku staruszka to jej poszukiwana od kilku dni matka. Kobieta została zabrana do szpitala, gdzie już czekali na nią najbliżsi.

d1kpa6z

Źródło: Straż Miejska Warszawa

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Ochota: nocny atak na ośrodek muzułmański. Budynek obrzucony kamieniami

d1kpa6z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kpa6z