Trwa ładowanie...

Przy Słodowcu powstanie strefa olimpijska i nie tylko!

W sierpniu odbywać się tu będą transmisje z Mistrzostw Olimpijskich, kino plenerowe, koncerty i plaża.

Share
Przy Słodowcu powstanie strefa olimpijska i nie tylko!
d36ou7e

Na pustym placu przy stacji metra Słodowiec już w piątek otwarta zostanie "Zielona Strefa Bielany". Tutaj na wielkim telebimie będą wyświetlane transmisje Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Powstanie również studio plenerowe, które będzie gościć sportowców oraz ludzi z kręgu sztuki. Wyświetlane będą filmy, organizowane też będą pokazy mody. Wieczorami będzie można pobawić się przy muzyce granej przez dj'ów.

Na miejscu powstanie boisko do siatkówki plażowej, punkty gastronomiczne, rozstawione zostaną leżaki. Powstanie również miejsce dla dzieci. Będą m.in. dmuchane zamki i trampolina.

d36ou7e

Organizatorzy podczas odbywających się tutaj wydarzeń będą także promować ekologię poprzez zachęcanie do korzystania z komunikacji miejskiej i rowerów. Będą również mówić o caproolingu - czyli udostępniania wolnych miejsc w samochodzie lub korzystania z takowych w pojeździe innych użytkowników.

Na terenie całej "zielonej wyspy" zostaną ustawione kosze do segregacji śmieci oraz specjalne pojemniki na baterie, przeterminowane lekarstwa, termometry, żarówki, resztki farb oraz elektrośmieci.

d36ou7e

Podziel się opinią

Share
d36ou7e
d36ou7e